Zaproszenie na XX Wojewódzkie Zawody MDP

Organizatorzy zapraszają na XX Wojewódzkie Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych  które odbędą się  24 września 2022 roku  w Bydgoszczy na stadionie ZAWISZY w  Fordonie przy ul . Sielskiej. Uroczyste otwarcie Zawodów o godzinie 10.00.                                                                                            

Lista startowa – chłopcy

Lp.      MDP- OSP    Godz. start

Lp.MDP- OSPGodz. start
1Lipno 10.30
2Łowin 10.30
3Grzybno 10.40
4Legbąd 10.40
5Brzeźno 10.50
6Chrostków 10.50
7Zgniłobłoty 11.00
8Karnkowo 11.00
9Gnojno 11.10
10Brzozie 11.10
11Bysław 11.20
12Sępólno Krajeńskie 11.20
13Wielgie 11.30
14Trzcianka 11.30
15Wola  Wapowska 11.40
16Rojewice 11.40
17Konojady 11.50
18Nieżywięć 11.50
19Wólka 12.00
20Rojewo 12.00
21Padniewo 12.10
22Gościeradz 12,10
23Dobrzyń nad Wisłą 12.20
24Skrwilno 12.20
25Samsieczynek 12.30
26Cekcyn 12.30
27Świerzawy 12.40
28 
Lista startowa do pobrania

Przerwa na posiłek dla Komisji Sędziowskiej 12.40-13.00

Lista startowa – dziewczęta                                               

Lp.MDP  OSPGodzina
1Trzcianka13.00
2Radomice13.00
3Unilever- Bydgoszcz13.10
4Gościeradz13.10
5Wola  Wapowska13.20
6Sitno13.20
7Lipno13.30
8Dobrzyń nad Wisłą13.30
9Padniewo13.40
10Brzozie13.40
11Bydgoszcz-Fordon13.50
12Samsieczynek13.50
13Brzeźno14.00
14Cekcyn14.00

KOMISA SĘDZIOWSKA

Sędzia Główny: dh Jerzy Fydrych Bojówka tor 1

Sędzia startowy: Ziółkowski Wiesław


Bojówka tor 1
Kierownik: Mantych Mariusz
Sędzia 1 Sulikowska Bogusława , Kroll Jędrzej
Sędzia 2 Wojciechowski Wiesław
Sędzia 3 Inatlewski Marek, Ściesińska Paulina
Sędzia 4 Kalinowska Jolanta
Sędzia 5 Chwil Tadeusz
Bojówka tor 2
Kierownik Schimelpfenig Marek
Sędzia 1 Zacharenko Marcin, Trędowska Agnieszka
Sędzia 2 Kowalczyk Małgorzata
Sędzia 3 Paraszczuk Sebastian, Zdunek Michał
Sędzia 4 Wutrych Kazimierz
Sędzia 5 Nowak Agnieszka

SZTAFETA

Tor 1
Kierownik: Kowalczyk Dariusz
Sędzia 1 Mieczkowska Agnieszka
Sędzia 2 Drzewiecka Paulina
Sędzia 3 Sobiecki Maciej
Sędzia 4 Proch Żaneta
Sędzia 5 Morawski Lech
Sędzia 6 Sulińska Ewelina
Sędzia 7 Kowalczyk Klaudia
Sędzia 8 Bojanowski Mariusz
Sędzia 9 Schalau Roman
Tor 2
Kierownik: Jaśtak Michał
Sędzia 1 Mrozowski Tomasz
Sędzia 2 Rossa Mateusz
Sędzia 3 Nowakowski Janusz
Sędzia 4 Pacek Wioletta
Sędzia 5 Mrozowski Bartosz
Sędzia 6 Koźlikowski Marian
Sędzia 7 Kowalczyk Mikołaj
Sędzia 8 Kowalczyk Marta
Sędzia 9 Proch Michał

Komisja weryfikacyjna: dh Ewa Szmyt, Wilandt Izabela
Komisja licząca: dh Wojciech Kowalczyk, Fydrych Iwona, Nowak Natalia, Nowak Julia
Komendant Zawodów dh Dariusz Kowalczyk,
Obsługa medyczna: dh Agnieszka Trędowska i Małgorzata Kowalczyk ,
Nagłośnienie: Michał Kowalczyk,


Opublikowano

in

by

Tags: