Archiwum kategorii: inne

Spotkanie seniorów

6 sierpnia w Pile-Młyn odbyło się tradycyjne spotkanie seniorów pożarnictwa z naszego województwa. Seniorzy mieli okazję spotkać się z prezesem ZOW druhem Jarosławem Herbowskim  i z-cą Komendanta wojewódzkiego PSP st. bryg. Sławomirem Herbowskim. Uczestniczyli w mszy św. odprawionej przez Kapelana strażaków pow. tucholskiego .Zjedli smaczny obiad. Zostało wykonane wspólne zdjęcie . Z Bydgoszczy udział wzięli : dh Tadeusz  Chwil , Tadeusz Dubicki , Kazimierz Mróz i Roman Schalau. Seniorom towarzyszyli prezes ZOM dh Leszek Szmyt i dh Marcin Szmyt . Podziękowania dla OSP Tele-Fonika Kable za zorganizowanie przejazdu dla Seniorów !

 Przygotował : dh Jerzy.

OLIMPIADA CTIF 

17-24 lipca w Celje, Słowenia odbyła się Olimpiada Pożarnicza , zorganizowana przez CTIF. W której wzięło udział 3000 strażaków z 25 krajów. W komisji sędziowskiej tradycyjnych zawodów na torze nr 5 sędziował dh Leszek Szmyt jedyny przedstawiciel naszego województwa wśród sędziów z naszego kraju.                                                                                                                                                                                       

Przygotował:  dh Jerzy

Komisja do spraw młodzieży

15 kwietnia – posiedzenia Komisji ds. młodzieży. Biuro ZOM ul Pomorska. Po raz pierwszy w pełnym składzie spotkała się komisja. Na wstępie prezes ZOM przedstawił działania w tym roku, co udało się nam zrealizować a co jeszcze musimy zrobić. Następnie przystąpiono do wyborów . Przewodniczącym Komisji został dh Jerzy Burzyński, a sekretarzem dh Agnieszka Mieczkowska. W następnej części rozmawiano o pracy Komisji w tym roku i kadencji. Sporządzono plan pracy na 2022 rok i na kadencje 2021-2026 . Na zakończenie dh Jerzy podziękował za wybór i zaprosił Wszystkich do wspólnej pracy na rzecz MDP.
Skład Komisji:
Przewodniczący – Burzyński Jerzy,
Sekretarz – Mieczkowska Agnieszka
Członek – Kalinowska Jolanta,
Członek – Szmyt Ewa,
Członek – Wilandt Izabela,
Członek – Kroll Jędrzej,
Członek – Grzeliński Damian,
Członek – Schalau Roman,
przygotował: Leszek Szmyt