Informacja po spotkaniu opiekunów przed XX Wojewódzkimi zawodami MDP

W dniu 26.08.2022 w Pile Młyn odbyło się spotkanie organizatorów przed XX Wojewódzkimi Zawodami MDP wg CTiF, które odbędą się 24 września 2022 na stadionie Zawiszy w bydgoskim Fordonie przy ulicy Sielskiej w Bydgoszczy  mapka dojazdowa

Podczas spotkania ustalono:

  • Sędzią głównym zawodów będzie dh Jerzy Fydrych, komisję sędziowską wystawi Wojewódzkie Kolegium Sportów OSP województwa kujawsko-pomorskiego
  • Rozpoczęcie zawodów godzina 10:00
  • Zbiórka przed zawodami 9:45
  • Drużyny muszą posiadać hełmy, dresy z długimi rękawami i nogawkami, buty płaskie sportowe (bez kolców, kołków itp.)  numerki startowe, gwizdek
  • Sprzęt na torze zabezpiecza organizator
  • Lista zgłoszeniowe musi być podpisana i opieczętowana przez prezesa/naczelnika jednostki i podpisana przez opiekuna, podpisy potwierdzają ubezpieczenie i zgoda lekarza oraz zgodę na:

Przetwarzanie danych osobowych w postaci wizerunku na podstawie zgody art. 6 ust. 1 lit. a RODO

  • Do weryfikacji zawodnicy muszą posiadać jeden z dokumentów: ważną  legitymacja szkolną, dowód osobisty lub paszport
  • Zawody będą rozgrywane na 2 torach
  • Drużyny startują według rozlosowanej kolejności, na wolnym torze
  • Drużyna powinna zgłosić się do Komisji Weryfikacyjnej 20 minut  przed wyznaczoną godziną startu
  • Drużyna wchodzi na płytę boiska, po weryfikacji bez opiekuna drużyny
  • Drużyna rozpoczyna start w zawodach od ćwiczenia bojowego , po którym przechodzi na sztafetę
  • Organizator prosi o zadbanie o porządek na stadionie
  • Prosimy o podanie do Zarządu Wojewódzkiego OSP RP w Toruniu informacji na kogo ma być wystawiona faktura za wpisowe za udział w zawodach.
  • Wpisowe w kwocie 200 zł od drużyny, wpłacane na konto Zarządu Wojewódzkiego OSP RP w Toruniu

Rozlosowana kolejność startów:

Lista startowa – chłopcy

Lp.      MDP- OSP    Godz. start

Lp.MDP- OSPGodz. start
1Lipno 10.30
2Łowin 10.30
3Grzybno 10.40
4Legbąd 10.40
5Brzeźno 10.50
6Chlebowo 10.50
7Zgniłobłoty 11.00
8Karnkowo 11.00
9Gnojno 11.10
10Brzozie 11.10
11Sędzin 11.20
12Sępólno Krajeńskie 11.20
13Wielgie 11.30
14Trzcianka 11.30
15Wola  Wapowska 11.40
16Rojewice 11.40
17Konojady 11.50
18Nieżywięć 11.50
19Świekatowo 12.00
20Wólka 12.00
21Rojewo 12.10
22Padniewo 12.10
23Gościeradz 12.20
24Dobrzyń nad Wisłą 12.20
25Bysław 12.30
26Samsieczynek 12.30
27Cekcyn 12.40
28Świerzawy 12.40
Przerwa na posiłek dla Komisji Sędziowskiej 12.40-13.00

Lista startowa – dziewczęta                                               

Lp.MDP  OSPGodzina
1Trzcianka13.00
2Radomice13.00
3Unilever- Bydgoszcz13.10
4Gościeradz13.10
5Wola  Wapowska13.20
6Sitno13.20
7Lipno13.30
8Dobrzyń nad Wisłą13.30
9Padniewo13.40
10Brzozie13.40
11Bydgoszcz-Fordon13.50
12Legbąd13.50
13Samsieczynek14.00
14Brzeźno14.00
15Cekcyn14.10

Opublikowano

in

by

Tags: